Aleksandra i Oliwia Wieczorek zaginęły. Trwają poszukiwania matki i córki

fot. Śląska Policja

Policjanci od kilku dni poszukują zaginionej Aleksandry Wieczorek i jej córki Oliwii, które zaginęły 10 lutego. W czwartek przy udziale strażaków z Bytomia zostały sprawdzone zbiorniki wodne znajdujące się przy ogródkach działkowych.

We wtorek w sprawie został zatrzymany 52-letni Krzysztof R. Mężczyzna usłyszał już zarzut podwójnego zabójstwa. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Południe zdecydował, że mężczyzna kolejne 3 miesiące spędzi w areszcie. Media informują, że R. najpierw przyznał się do winy, później jednak zmienił zdanie.

fot. Śląska Policja

– Policjanci po raz kolejny przeczesywali rejon ogrodów działkowych przy ulicy Żyznej w Częstochowie, gdzie 10 lutego ostatni raz widziana była Aleksandra Wieczorek. W działaniach brali udział strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu sprawdzali zbiorniki wodne znajdujące się w tym miejscu. Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne, poszukiwania zostały przerwane – informuje w komunikacie śląska policja.

Dzisiaj poszukiwania zostały wznowione przez służby. Mieszkańcy na prośbę ojca zaginionej również włączyli się w akcję poszukiwawczą.

Policja apeluje 

Policja apeluje do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych lub zatrzymanym 52-letnim Krzysztofie R. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje zadzwoń na numer 997 lub 112.

źródło: Śląska Policja 

fot. Śląska Policja
fot. Śląska Policja
fot. Śląska Policja
fot. Śląska Policja
fot. Śląska Policja
fot. Śląska Policja