Bal przebierańców w GCR Repty z okazji 60-lecia. Gościem specjalnym był Bercik

fot. Izabela Domogała - Członek Zarządu Województwa Śląskiego | Facebook

W piątek w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji „Repty” odbyła się impreza z okazji 60-lecia tarnogórskiej placówki rehabilitacyjnej. Jak udało nam się ustalić, na imprezie było kilku lokalnych polityków oraz pracownicy ośrodka. Gościem specjalnym był Krzysztof Hanke, znany jako Bercik. 

Zdjęcia z imprezy udostępniła  w mediach społecznościowych Izabela Domogała, Członek Zarządu Województwa Śląskiego. Izabela Domogała w zarządzie woj. śląskiego  jest odpowiedzialna m.in. za zdrowie. Pełni również funkcję przewodniczącej Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy oraz Rady Społecznej w GCR.

Widać impreza była bardzo udana. Niektórzy uczestnicy byli przebrani w kolorowe stroje. Przypomnijmy że całkiem niedawno, w placówce funkcjonował oddział covidowy.

fot. Izabela Domogała – Członek Zarządu Województwa Śląskiego | Facebook

fot. Izabela Domogała – Członek Zarządu Województwa Śląskiego | Facebook

Wszystko wraca do normalności? 

Straszenie ekspertów z telewizora coraz mniej robi wrażenie na Polakach, a nawet lekarzach, którzy chcą wrócić do normalności i mają dość restrykcji pandemicznych.

Z okazji obchodów 60-lecia Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji „Repty” w Tarnowskich Górach w dniach 14-15 października odbędzie się również  Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pod hasłem: „Perspektywy rehabilitacji kompleksowej”.

Z powodu pandemii konferencja odbędzie się hybrydowo 

Głównym celem konferencji jest propagowanie idei kompleksowej rehabilitacji osób z różnymi potrzebami zdrowotnymi.

Swoje referaty przedstawią przedstawiciele środowisk zajmujących się rehabilitacją: lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarki, logopedów, psychologów i in. Planowana jest także sesja studencka. W ramach konferencji przewidziano również liczne warsztaty.

– Konferencja będzie się odbywać w trybie hybrydowym. Wykłady będą online, a warsztaty stacjonarnie – czytamy na stronie placówki. 

Przynajmniej bal odbył się w tradycyjny sposób. 

 

źródło: GCR Repty, tarnogorski.info