19.7 C
Tarnowskie Góry
wtorek, 16 czerwca, 2026
Strona główna Z gmin Gmina Kalety Burmistrz: wraz z radną złożyłem wniosek o środki na budowę kanalizacji w...

Burmistrz: wraz z radną złożyłem wniosek o środki na budowę kanalizacji w Zielonej

fot. Klaudiusz Kandzia | Facebook
REKLAMA

Czy gmina Kalety pozyska pieniądze z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, na budowę kanalizacji w Zielonej? 

W czwartek burmistrz Klaudiusz Kandzia wraz z radną Mirosławą Potępą złożyli w katowickim funduszu wniosek o pieniądze, dzięki którym w Zielonej będzie można  wybudować kanalizację.

 

REKLAMA

„Optymistyczny początek Nowego Roku. Wraz z Panią Radną z Zielonej Mirosławą Potempą złożyłem wniosek w WFOŚiGW w Katowicach o środki na budowę Kanalizacji w Kaletach – Zielonej” – napisał włodarz na Facebooku.

REKLAMA