„Czarna sobota” na drogach w woj. śląskim. Jednego dnia zginęły cztery osoby

fot. Śląska Policja

Miniony weekend na drogach w województwie śląskim był najtragiczniejszy od początku wakacji. Tylko w sobotę na drogach w regionie zginęły cztery osoby. 

W poniedziałek, 25 lipca obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Za nami niestety najtragiczniejszy weekend od czasu rozpoczęcia wakacji.

– Miniony weekend był najtragiczniejszy od początku wakacji. W sobotę na drogach naszego województwa życie straciły 4 osoby. Do najstraszniejszych zdarzeń doszło w Górze (pow. pszczyński), Krzepicach (pow. kłobucki), Czeladzi i Goleniowach (pow. zawierciański). To już 18 ofiar śmiertelnych podczas tegorocznych wakacji – informuje śląska policja.

„Czarna sobota”

Nie żyje 30-letni motocyklista, który przeprowadzał motocykl na drugą stronę jezdni. Do zdarzenia doszło w Górze w powiecie pszczyńskim.

Wypadek w Krzepicach. Czołowe zderzenie dwóch pojazdów. Dwie osoby w ciężkim stanie zostały zabrane do szpitala w Częstochowie. Pasażerka mini-cara zmarła.
fot. Śląska Policja
fot. Śląska Policja
Śmiertelny wypadek w Czeladzi na ulicy Katowickiej. Kierujący pojazdem skoda zjechał z jedni, a następnie uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu.
fot. Policja Będzin
fot. Policja Będzin
źródło: Śląska Policja
Oprac. Redakcja