Częstochowa. Policja poszukuje zaginionej matki z córką

fot. Śląska Policja

Policjanci z Częstochowy poszukują zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii. W czwartek (10 lutego) kobiety w nieznanych okolicznościach opuściły mieszkanie przy ulicy Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi.

– Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione, albo osoby poruszające się w nocy z 10 na 11 lutego fordem focusem o numerze rejestracyjnym SC1836F, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 997 – czytamy w komunikacie śląskiej policji.

fot. Śląska Policja

Rysopis Aleksandry Wieczorek: wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne do ramion, oczy ciemne, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną kurtę zimową do kolan i ciemne spodnie.

Rysopis Oliwii Wieczorek: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy długie ciemny blond, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką białą kurtę zimową z kapturem obszytym jasnym futerkiem

fot. Śląska Policja
fot. Śląska Policja

 

 

źródło: Śląska Policja