Lekarz z Polski, który leczy amantadyną, został zaproszony przez włoski Senat

fot. Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl/Facebook

Dr Włodzimierz Bodnar jako jedyny lekarz z Polski został zaproszony przez włoski Senat do dyskusji w posiedzeniu na temat skutecznego leczenia COVID-19.  Przypomnijmy, że lekarz z Przemyśla przez cały okres pandemii miał otwartą przychodnię, pacjentów przyjmował i badał bez maseczki oraz leczył ich m.in.  amantadyną. Jak twierdzi, wyleczył już tysiące osób zakażonych koronawirusem. 

W posiedzeniu wzięło udział dziesiątki lekarzy z Włoch i całego świata.

„Spotkanie miało na celu: podzielenie się doświadczeniem ze świata i wypracowanie wspólnego zalecenia skutecznych terapii w leczeniu zakażeń SARS-CoV-2, od prewencji przez wczesne leczenie do zaawansowanej postaci choroby, co pozwoliłoby na zakończenie pandemii” – informuje w mediach społecznościowych przemyska przychodnia lekarska Optima.

„Zaproszenie od Senatu Włoch otrzymał również Robert W. Marlone, lekarz i uznany wirusolog, jego prace naukowe były cytowane dziesiątki tysięcy razy przez naukowców z całego świata. Gratulował i jest pełny uznania dla pracy lekarza Włodzimierza Bodnara i naszej przychodni” – czytamy w opisie poniższego zdjęcia, które zostało opublikowane na profilu przychodni.

fot. Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl/Facebook

Tymczasem w Polsce dr Włodzimierz Bodnar jest praktycznie zamilczany przez media głównego nurtu. 

Jak ustalił portal tarnogorski.info, w powiecie tarnogórskim jest przynajmniej jeden lekarz, który z powodzeniem leczy chorych na najpopularniejszą chorobę na świecie.

„Docierają do nas liczne relacje pacjentów, którzy do dzisiaj spotykają się ze ścianą w kwestii leczenia COVID-19 (a właściwie jego braku) i nieprzychylnymi komentarzami części lekarzy na temat stosowania amantadyny” – czytamy na profilu przychodni Optima.

Na zdjęciu dr Bodnar wspólnie z jednym z senatorów Włoch, Roberta Ferrero fot. Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl/Facebook

 

źródło: Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl