FlixBus wzmacnia ofertę na Ukrainę. Przewoźnik uruchamia nową linię do Kijowa

Zdjęcie ilustracyjne fot. marsjo/Pixabay

FlixBus poszerza ofertę połączeń w Ukrainie. Od 23 czerwca startuje nowe połączenie FlixBusa z Wrocławia do Kijowa.

Jeden z największych przewoźników autokarowych w Europie poszerza ofertę. Spółka organizuje przewozy na terenie wielu krajów Europy.

– Od 23 czerwca startuje nowe połączenie FlixBusa z Wrocławia do Kijowa. Obecnie mamy 10 międzynarodowych linii FlixBusa kursujących między Ukrainą a Polską, Węgrami i Czechami. To umożliwia bezpośrednie połączenia do 14 ukraińskich miast, jednak dzięki możliwości dogodnych przesiadek z Ukrainy można dotrzeć do większości miast w Europie – informuje przewoźnik.

FlixBus/Facebook

Wojna na Ukrainie 

„Po co połączenia do kraju objętego wojną?” – zapytała internautka.

„Transport w czasie wojny jest bardzo ważny – zauważyliśmy duże zapotrzebowanie na te linie zarówno z jak i na Ukrainę. Zwiększyła się również liczba rezerwacji. Z przejazdów korzystają obywatele Ukrainy czy wolontariusze” – odpisała Ania z FlixBusa.

FlixBus oferuje m.in. bezpłatne Wi-Fi, zagwarantowane miejsce siedzące, bezpłatną rezerwację i zmianę rezerwacji oraz gniazdka elektryczne. Na pokładzie autobusu są również toalety.

„Wszystkie nasze autokary są również wyposażone w toaletę oraz miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi, dzięki czemu nie będziesz musiał robić niepotrzebnych postojów i dotrzesz do celu tak szybko, jak to możliwe” – czytamy na stronie przewoźnika.

źródło: FlixBus, Tarnogorski
Oprac. Łukasz Dudek