Hurtownia z chemią gospodarczą. Nie wszyscy w Tarnowskich Górach wiedzą, że tu jest

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jest w Tarnowskich Górach taki sklep, o którym nie wszyscy wiedzą. Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych hurtowni w okolicy z zagraniczną chemią gospodarczą. Sklep oferuje głównie produkty z Niemiec. „Chemia produkowana na niemiecki rynek ma całkiem inne standardy” – mówi właściciel. 

Hurtownia DeChem znajduje się przy ulicy Nakielskiej 14 w Tarnowskich Górach – tuż za wiaduktem nieopodal Hali Targowej.
W lokalu znajdziecie chemię gospodarczą m.in. proszki, płyny, żele, specjalistyczne odplamiacze i wiele innych.
Sklep oferuje głównie produkty z Niemiec, jednak w asortymencie znajdziecie również produkty z Belgii, Holandii, Włoch i Anglii.
– Chemia produkowana na niemiecki rynek ma całkiem inne standardy. Postanowiłem zareklamować mój sklep, ponieważ niektórzy mieszkańcy zamawiają np. na allegro a zdarza się, że mieszkają 200 metrów dalej. Bardzo mało osób wie o tym, że tu jesteśmy, ponieważ kiedyś był tutaj sklep spożywczy, a później przez 10 lat lokal był nieczynny – mówi pan Dawid, właściciel hurtowni.
– Mamy atrakcyjne ceny, bardzo dużo sklepów kupuje u nas, ponieważ głównie zaopatrujemy sklepy. Klienci bardzo często nam mówią, że mamy najtaniej i bardzo duży wybór. Na tę chwilę mam ponad 1000 produktów – dodaje przedsiębiorca.

Sklep na Allegro: DeChem
tel. 666 597 561

Gdzie znajduje się sklep?

 


Materiał powstał we współpracy z firmą
DeChem