Już w piątek w Tarnowskich Górach. Trzecie urodziny hurtowni naturalnych kosmetyków

W piątek 6 maja tarnogórska hurtownia kosmetyków Pro Cosmetology Aesthetic obchodzi swoje trzecie urodziny. W tym dniu przygotowano specjalne rabaty oraz darmowe zabiegi na twarz i ciało. 
Punkt znajduje się w centrum Tarnowskich Gór tuż przy rzeźbie Gwarka na Kaczyńcu. Pro Cosmetology Aesthetic jest wyłączonym dystrybutorem francuskich kosmetyków marki Bernard Cassiere na Polskę. Co ważne, marka stawia na ekologię. Wiodącymi składnikami wszystkich produktów są składniki pochodzące z naturalnych upraw, co daje gwarancję tolerancji przez skórę. Kosmetyki Bernard Cassiere działają terapeutycznie, a niektóre pojemniki są wielokrotnego użytku.
Tarnowskie Góry, ul. Kaczyniec 22
Urodzinowe rabaty 
Z okazji urodzin hurtownia przygotowała dla nowych klientów darmowe zabiegi na twarz i ciało. Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto zapisać się już teraz. W celu umówienia się na zabieg skontaktuj się ze szkoleniowcem Bernard Cassiere – Asią pod numerem tel. 505 637 366.
Sklep internetowy: www.bcparis.pl
Dodatkowo przygotowano urodzinowe rabaty. Zakup 2 zabiegi, a otrzymasz 30% rabatu. Detal -25% Profesja -25% Na wszystkie pozostałe artykuły hurtowni tylko w tym dniu 10% rabatu.
Materiał promocyjny

 


Materiał powstał przy współpracy z Pro Cosmetology Aesthetic