REKLAMA
Tarnogórscy policjanci prowadzą intensywne czynności zmierzające do ustalenia tożsamości kierowcy BMW, który w nocy około godziny 1:00, wjechał w wiatę przystankową „Świerklaniec Radzionkowska”.
Do zdarzenia doszło przy ulicy Radzionkowskiej – za rondem w kierunku Orzecha. Zarówno kierowca, jak i pasażer pojazdu, porzucili samochód i uciekli pieszo w nieznanym kierunku. Na szczęście w momencie zdarzenia nikt nie znajdował się ani w samej wiacie, ani w jej pobliżu.
Policja apeluje do świadków o kontakt. Każda informacja może pomóc w ustaleniu personaliów sprawcy i wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia.



REKLAMA
źródło: Policja Tarnowskie Góry
REKLAMA
















