Kolejny wypadek na przejściu dla pieszych. Tym razem w Tarnowskich Górach

Zdjęcie ilustracyjne fot. tarnogorski

To już jest plaga. Dzisiaj wieczorem doszło do kolejnego potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych. Policja apeluje o noszenie elementów odblaskowych. 

Do zdarzenia doszło przed godziną 19:00 na ulicy Korola w Tarnowskich Górach.

– 25-letnia mieszkanka Siemianowic Śląskich, poruszając się DK 11 osobowym audi, potrąciła 56-letniego mężczyznę – przekazał nam Kamil Kubica, rzecznik prasowy tarnogórskiej policji.

Wypadek miał miejsce na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Korola i Radzionkowskiej. Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który zabrał przytomnego mężczyznę do szpitala.

Kobieta trzeźwa, pieszy pijany 

Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa, poszkodowany jednak wydmuchał 2,5 promila. Na miejscu występują utrudnienia, droga była całkowicie zablokowana.

To już jest plaga

To kolejny wypadek na pasach w regionie i kolejne potrącenie pieszego. Dosłownie przed chwilą informowaliśmy o potrąceniu kobiety w ciąży w Piekarach Śląskich. Natomiast kilka dni temu na pasach w Radzionkowie została potrącona 64-latka, a w Miasteczku Śląskim pieszy, który niestety zginął. Policja apeluje o rozwagę i noszenie elementów odblaskowych.

 

źródło: tarnogorski