Kolejny incydent na polskim basenie. Dotykał dziewczynkę w miejsca intymne

Zdjęcie ilustracyjne

Kolejny incydent mający znamiona pedofilskie na polskim basenie. Do zdarzenia doszło w Zdzieszowicach (woj. opolskie). Został tam zatrzymany 34-letni obcokrajowiec. Kobieta zgłosiła ratownikowi, że nieznany mężczyzna dotykał jej małoletnią córkę w miejsca intymne. Obywatel Indii został zatrzymany. 

– W niedzielę około godziny 16:00 otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z ratowników basenu znajdującego się na terenie powiatu krapkowickiego, o tym że zgłosiła się do niego zaniepokojona kobieta, która oświadczyła, że nieznany jej mężczyzna dotykał jej małoletnią córkę w miejscach intymnych. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zatrzymali podejrzewanego 34-latka – powiedziała naszej redakcji Ewelina Karpińska, rzecznik prasowy krapkowickiej policji.

Google MAP

Obywatel Indii zatrzymany 

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna jest obywatelem Indii. Aktualnie przebywa w policyjnym areszcie.

– Prowadzimy czynności w kierunku artykułu 200 § 1 tj. dopuszczenia się innej czynności seksualnej, względem osoby małoletniej. Ustalamy dokładne okoliczności tego zdarzenia. Na chwilę obecną mężczyzna nie złożył wyjaśnień, będzie dopiero doprowadzony do prokuratury – dodała rzeczniczka.

Jest to kolejne tego typu zdarzenia w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że w sobotę na kąpielisku w Bytomiu zatrzymano czterech obywateli Gruzji. Tym razem jednak lokalna policja od razu poinformowała nas o narodowości podejrzanego.

źródło: Tarnogorski
Oprac. Łukasz Dudek