Krupski Młyn. Awantura domowa na oczach dzieci. Pijany 38-latek zaatakował policjantów

Zdjęcie ilustracyjne / policja.pl

Pijany 38-latek zaatakował policjantów. Znieważał, kopał i uderzał rękami.

W piątek wieczorek policja została wezwana do awantury domowej, która wywiązała pomiędzy nietrzeźwym partnerem a zgłaszającą. W mieszkaniu były dzieci.

Po przyjeździe do mieszkania znajdującego się w gminie Krupski Młyn, policjanci ustalili, że partnerzy pokłócili się o telefon komórkowy jednego z dzieci. Stróże prawa załagodzili konflikt i pozwolili, aby nietrzeźwy 38-latek noc spędził u brata. Po zakończonych czynnościach mężczyźni wyszli z mieszkania.

 

Agresor jednak nie miał zamiaru tak zakończyć wieczoru. Postanowił zaatakować policjantów. Zaczął ich znieważać, a gdy ci pouczyli go, ten stał się jeszcze bardziej agresywny.

„Podczas zatrzymania, agresor nie przebierał w słowach oraz kopał i uderzał policjantów. Mieszkaniec powiatu tarnogórskiego został szybko obezwładniony. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W sobotę, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów może spędzić w więzieniu nawet 3 lata” – informuje policja.

źródło:  KPP Tarnowskie Góry