Leczyła się przez teleporady. Urósł jest ogromny guz. 74-latka miała problemy z oddychaniem

fot. Namysłowskie Centrum Zdrowia | Facebook

74-letnia kobieta w ostatniej chwili zgłosiła się do  szpitala w Namysłowie (woj. opolskie).  Wcześniej leczyła się przez teleporady, a w tym czasie jej brzuch robił się coraz większy. 

Namysłowskie Centrum Zdrowia opublikowało w sieci zdjęcia największego usuniętego guza w historii ich placówki.

„W marcu do naszego szpitala zgłosiła się 74-letnia Pani Wanda, którą zaniepokoił szybki i bardzo duży przyrost brzucha w ciągu 1,5 miesiąca. Na pierwszy rzut oka, kobieta o szczupłej sylwetce – jednak wielkość jej brzucha porównywalna była do brzucha kobiety ciężarnej tuż przed porode” – czytamy na profilu NCM.

 

Kobieta przyznała, że leczyła się tylko poprzez teleporady. Nie zostały jej zlecone żadne badania diagnostyczne. W końcu postanowiła skonsultować problem z chirurgiem.

– Guz spowodował już spore zmiany w organizmie kobiety – przesunięcie narządów wewnętrznych oraz problemy z oddychaniem. Pani Wanda przeszła w naszym szpitalu operację usunięcia guza – informuje szpital.

Tydzień po zabiegu seniorka opuściła szpital, jak zaznacza placówka „w bardzo dobrej kondycji, z uśmiechem na ustach.”.

Ze smutkiem wspominała, że przez pandemię ma ograniczony dostęp do lekarzy i leczenia szpitalnego bo większość szpitali przyjmuje tylko pacjentów covidowych.

 

fot. Namysłowskie Centrum Zdrowia | Facebook