Lotny Festiwal Piwa już w ten weekend w Gliwicach! Piwo rzemieślnicze i muzyka

fot. Materiał promocyjny

Już w ten weekend w Gliwicach odbędzie się Lotny Festiwal Piwa. 3-5 czerwca plac przy gliwickiej Arenie wypełni się niepowtarzalnymi browarami rzemieślniczymi. To już trzecia edycja wyjątkowej imprezy, która ponownie zaskoczy nie tylko wyjątkowymi piwami, ale także innymi atrakcjami. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Zorganizowany już w wielu miastach Lotny Festiwal Piwa od początku cieszy się dużą popularnością. Bogata oferta rzemieślniczych piw to wizytówka każdej edycji festiwalu. Oprócz tego na placu przy Arenie Gliwice pojawią się liczne foodtrucki z jedzeniem z całego świata.
Lotny Festiwal Piwa w Gliwicach. Materiał promocyjny

Muzyka na żywo 

Na scenie Lotnego Festiwalu Piwa pojawią się artyści wzbogacający imprezę dźwiękami muzyki. W piątek o godzinie 20:00 uczestnicy będą mogli bawić się przy muzyce DJ Grand F. Natomiast kolejnego dnia – w ramach Sobotniej Nocy Koncertowej – o godz. 20:00 wystąpi Marek Niedzielski, grający alternatywny pop – rock, soul. Pojawią się także eksperci, którzy opowiedzą o produkcji piwa oraz o tym, jak je degustować i od czego zacząć przygodę z craftem.

Degustacje i konkursy z nagrodami

Podczas eventu każdy znajdzie coś dla siebie, nie jest to wydarzenie tylko dla pasjonatów piwa. Całość okraszona jest bowiem bogatą ofertą kulturalną. Celem festiwalu jest nie tylko zwiększanie świadomości konsumentów oraz promowanie kultury picia piwa, ale też stworzenie mieszkańcom miast możliwości odpoczynku, relaksu i wspólnego świętowania.
Impreza jest zorganizowana przez firmę Craft Event oraz członków Piwnego Klubu. Miasto Gliwice zaprasza.
Piątek – 15:00 – 23:00
Sobota – 12:00 – 23:00
Niedziela – 12:00 – 20:00
Wydarzenie Facebook TUTAJ
Materiał promocyjny

Materiał powstał przy współpracy z: Craft Event Sp. z o.o.