Lukas Podolski pojechał z kibicami na mecz do Wrocławia. Nagranie z pociągu hitem!

fot. zrzut ekranu https://twitter.com/Podolski10/status/1528316301462093824

Z powodu żółtych kartek Lukas Podolski nie zagrał ze Śląskiem Wrocław. W związku z tym postanowił zrobić coś nietypowego, ponieważ wybrał się na mecz pociągiem wraz z kibicami Górnika Zabrze.  

– Wybieram się z kibicami pociągiem do Wrocławia. Nigdy tego nie robiłem, ale… żyje się tylko raz. Jak jest taka możliwość, to nie będę w domu siedział przed telewizorem. Będę pamiętał do końca życia, kiedy popatrzę na zdjęcia. Syn przyśpiewek kibiców się już nauczył – oznajmił kilka dni.

Jak powiedział, tak zrobił

Nagranie z pociągu hitem sieci 

Nagranie z pociągu udostępnione przez byłego reprezentanta Niemiec zobaczyło już kilkadziesiąt tysięcy osób. „Bez kibiców, nie ma imprezy” – napisał Podolski w języku angielskim i udostępnił nagranie z tańczącymi i śpiewającymi w pociągu kibicami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lukas Podolski (@lukaspodolski)

„My jesteśmy chłopcy z Zabrza” – śpiewał wraz z kibicami i udostępnił nagranie.

Lukas Podolski nie rzuca słów na wiatr 

Lukas Podolski urodził się w Gliwicach, jednak jako dziecko wyjechał do Niemiec. Tam z niemiecką reprezentacją zdobył aż 49 bramek i tytuł mistrza świata i wicemistrza Europy. Zdobył również mistrzostwo Niemiec. Ten 37-letni piłkarz od dawna zapowiadał, że karierę zawodową zakończy z Górnikiem Zabrze.

 

źródło: Twitter, tarnogorski
Oprac. Łukasz Dudek