Adam Niedzielski w Katowicach. Dziwne zachowanie ministra zdrowia (WIDEO)

W poniedziałek do Katowic przyjechał minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak to często bywa, podczas konferencji prasowej nie można zadawać pytań. Jest to absurd, jednak tak wygląda dzisiejsza polityka. No chyba, że na konferencji zjawią się media, które raczej nie będą zadawać trudnych pytań, wtedy polityk chętnie uśmiecha się przed kamerą. 

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja prasowa, podczas której zostały przekazane promesy dla śląskich szpitali. Po konferencji doszło do kuriozalnej sytuacji. Minister zdrowia zaczął uciekać przed naszą kamerą. W dodatku urzędnicy blokowali nam drzwi.

Nadmiarowe zgony 

Chcieliśmy zapytać ministra Niedzielskiego o dziesiątki tysięcy nadmiarowych zgonów, do których doszło w czasie obostrzeń pandemicznych. Niestety szef resortu zdrowia nie ma odwagi stanąć przed niezależnymi mediami.

Zobaczcie nagranie 

Dlaczego nadal nikt nie odpowiedział za politykę covidową?  

Destrukcyjna strategia walki z wirusem doprowadziła do wielu tragedii. W czasie koronawirusa wiele szpitali przekształcono na covidowe oraz zamknięto przychodnie dla pacjentów z dodatnim wynikiem testu. Te wszystkie pomysły firmował swoim nazwiskiem minister Adam Niedzielski. Choć minęło już trochę czasu, to nadal nikt za to nie odpowiedział.

Polska jest niechlubnym liderem nadmiarowych zgonów 

Zdjęcie z wizyty ministra

W wydarzeniu wzięła udział również posłanka Barbara Dziuk, która mieszka w Tarnowskich Górach. Dziuk również popierała wszystkie obostrzenia pandemiczne, a nawet podpisywała się pod projektami, które miały nakładać restrykcje dla osób niezaszczepionych.

Człowiek współodpowiedzialny za fatalną politykę covidową, jeździ po Polsce i się uśmiecha, jak gdyby nic się nie stało.