Nietypowe billboardy pojawiły się przy ulicach. „Nie bój się. Są też inni, którzy walczą o Polskę”

Nietypowe billboardy można zobaczyć w całej Polsce. To inicjatywa Grzegorza Płaczka, znanego społecznika pochodzącego z Tarnowskich Gór. 

W jedenastu lokalizacjach w różnych częściach Polski można zobaczyć niecodzienne billboardy. Na banerach napisano: „Nie śpij. Chcą Cię okraść. Kochasz Polskę? Dołącz do nas!”, „Nie bój się. Są też inni, którzy walczą o Polskę” oraz „Polko i Polaku, próbujemy cię obudzić! Walcz o swoją godność”.

Billboardy można zobaczyć m.in. w Katowicach, Białymstoku, Warszawie, Zielonej Górze, Krakowie oraz w Poznaniu. Zostały one sfinansowane przez fundację Nowe Spektrum, której założycielem jest znany społecznik Grzegorz Płaczek. Akcja dodatkowo została wsparta 130 tys. ulotek.

 

Czym jest fundacja Nowe Spektrum? 

„Moja inicjatywa i założenie przeze mnie fundacji Nowe Spektrum to prosta próba dotarcia do Polaków i zachęcenia ich do aktywności oraz świadomego budowania przyszłości naszej ojczyzny. Bez polityki, bez krytyki! Wystarczy, żebyśmy my wszyscy na co dzień dbali o siebie, niezależnie od tego, czy dopiero uczymy się chodzić, czy jesteśmy już w jesieni życia” – napisał Grzegorz Płaczek na stronie organizacji.

Więcej na stronie nowespektrum.pl

 

źródło: nowespektrum.pl, tarnogorski
Oprac. Łukasz Dudek