Nowy dzielnicowy na Osadzie Jana. Zaprasza mieszkańców do współpracy

fot. KPP Tarnowskie Góry

Sierżant sztabowy Adrian Modrzyński został nowym dzielnicowym na Osadzie Jana. Nowy dzielnicowy zaprasza wszystkich do współpracy i kontaktu. 

Dotychczasowy dzielnicowy asp. szt. Ryszard Preg awansował na kierownika rewiru dzielnicowych. Przypomnijmy, że asp. szt. Preg jest mistrzem Polski w wyciskaniu wielokrotnym sztangi ważącej 100 kg. Jego obowiązki przejął sierżant sztabowy Adrian Modrzyński.

Pracował w katowickiej prewencji 

Sierżant sztabowy Modrzyński służbę w policji rozpoczął w 2012 roku. Po ukończeniu kursu podstawowego został skierowany do pełnienia służby w Oddziałach Prewencji Policji w Katowicach. Od 4 lata pełnił służbę patrolowo-interwencyjną w tarnogórskiej komendzie.

Nowy dzielnicowy zaprasza wszystkich do współpracy w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby pomóc mieszkańcom w rozwiązaniu ich lokalnych problemów. Mieszkańcy dzielnicy Osada Jana (rejon nr 3) mogą dzwonić do dzielnicowego, wybierając numer telefonu stacjonarnego 47 85 34 258.

Rejon służbowy nr 3 obejmuje ulice: Aleja Kwiatów, Astrów, Bratków, Bytomska od nr 14 do 30, Dąbrowskiego, Feliksa Piestraka Fiołków, Fryderyka Chopina Fryderyka Szopena Górnicza od nr 30 do 98a i 11 do 81, Franciszka Garusa, Kolorowa, Karłuszowiec, Kopernika, Lipowa, Miła, Miodowa, Młodości, Narcyzów, Ogrodowa, Piaskowa, Pogodna, Piernikarczyka, Różana, Słoneczników, Stroma, Św. Jana, Targowa, Zaciszna.

źródło: KPP Tarnowskie Góry