15.5 C
Tarnowskie Góry
poniedziałek, 15 czerwca, 2026
Strona główna Z gmin Gmina Świerklaniec Nowy nadleśniczy w Nadleśnictwie Świerklaniec

Nowy nadleśniczy w Nadleśnictwie Świerklaniec

fot. UG Świerklaniec
REKLAMA

Nadleśniczy Nadleśnictwa Świerklaniec przeszedł na zasłużoną emeryturę. 25 lutego na emeryturę przeszedł Włodzimierz Błaszczyk. 

– Składam serdeczne wyrazy podziękowania za wieloletnią i pełną zaangażowania pracę dla dobra naszych lasów – mówił wójt podczas pożegnania nadleśniczego. Włodarz podkreślił, że przez ostatnie lata współpraca gminy Świerklaniec z nadleśnictwem była bardzo owocna.  Nowym świerklanieckim nadleśniczym został Piotr Chrzęszczyk.

– Jestem przekonany, że współpraca Nadleśnictwa i Gminy Świerklaniec w dalszym ciągu będzie układać się tak dobrze – powiedział wójt Marek Cyl.

REKLAMA

źródło: UG Świerklaniec

REKLAMA