Od poniedziałku rabat 30 gr na litrze paliwa na stacji Orlen. Jest jeden warunek

Zdjęcie ilustracyjne

Od poniedziałku do końca wakacji obecni i nowi klienci z aplikacją VITAY uzyskają rabat -30 groszy na litrze na benzynę i ON. Rabat dotyczy 150 litrów miesięcznie – napisał w piątek w mediach społecznościowych Daniel Obajtek, prezez PKN Orlen. 

„W ramach mechanizmów rynkowych robimy wszystko by w trudnym dla całej Europy momencie paliwo w Polsce było możliwie najtańsze” – dodał prezes Obajtek.

 

Jeden z internautów zapytał, czy rabat będzie działał z opcją „Orlen Pay”. Wiele osób nie wie, że Orlen jako prawdopodobnie jedyna stacja w Polsce ma możliwość  płatności bez podchodzenia do kasy. W tym przypadku jednak trzeba będzie podejść do kasy.

Jak czytamy na stronie Orlneu, promocja rozpocznie się 1 lipca, ale klienci ORLEN VITAY używający aplikacji będą mogli korzystać z rabatów już od 27 czerwca. Tańsze tankowanie będzie obowiązywało całe wakacje.

Protesty na stacjach Orlen 

W ostatnich tygodniach na wielu stacjach paliw Orlen kierowcy organizowali „ciche protesty.” Czy dzisiejsza informacja może być ich efektem? Tego nie wiemy, jednak protesty były szeroko komentowane przez największe media. Warto w tym miejscu dodać, że inicjatorami pierwszej „masowej awarii” na stacji paliw byli mieszkańcy województwa śląskiego. Później akcję chciały przejąć nieznane osoby.

Czytaj także: Blokada Orlenu w Bielsku-Białej. Policja komentuje. „Nie ujawniono wykroczenia”

 

źródło: Twitter
Oprac. Łukasz Dudek
Aktualizacja: 13:14