Piekary Śląskie. „Zwyrol umówił się przez internet z 13-latką”

Zdjęcie ilustracyjne fot. tarnogorski

W poniedziałek policjanci z Piekar Śląskich zatrzymali mężczyznę, który umówił się z 13-latką. Dodatkowo około 40-letni mężczyzna miał wypisywać dziewczynie niewyobrażalne świństwa.

– Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych mój znajomy we współpracy z piekarską policją zatrzymali pedofila na parkingu jednego z piekarskich marketów. Ten zwyrol umówił się przez internet z 13-latką. To co ten **** wypisywał do tej dziewczynki, to się w pale nie mieści – relacjonuje w mediach społecznościowych Radosław Palacz, znany społecznik.

– Zrobiło mi się niedobrze czytając te świństwa i nie mogę ich publikować, bo się do tego nie nadają. Wydaje nam się, że takie rzeczy zdarzają się gdzieś tam daleko i u nas jest spokojnie i bezpiecznie, niestety nie. Facet jest z Piekar Śląskich, przed czterdziestką i jest z ulicy Skłodowskiej, tak więc widzicie sami, że zło czai się wszędzie – dodał.

– Rozmawiajcie ze swoimi dziećmi, wytłumaczcie zagrożenia jakie płyną z internetu, uczulcie wasze pociechy, aby każdą „krzywą” akcję wam zgłaszały – zaapelował społecznik.

– Jestem w****, lecz nie będę podawał ani danych samego pedofila, jak i mojego znajomego, który wykrył temat i zadziałał wzorowo, tak samo zresztą jak piekarska policja. Dziękuję za wasze działanie – oznajmił na koniec.

źródło: Radosław Palacz/Facebook