Piekary Śląskie. Rozpoczął się kolejny kiermasz zabawek. Darmowe zabawki czekają

fot. Media społecznościowe

Dzisiaj o godzinie 11:00 na Placu Noblistów w Piekarach Śląskich rozpoczął się drugi Świąteczny Piekarski Kiermasz Zabawek. 

– Nie każdemu się przelewa, ceny w sklepach szaleją i często człowiekowi brakuje na podstawowe potrzeby. Okres świąteczny to wyjątkowo drogi okres i dość mocno drąży domowe budżety, na tyle, że czasem już brakuje na prezenty dla dzieci. No i tutaj pojawiamy się my. Od pewnego czasu zbieraliśmy zabawki, książki, gry, bajki, maskotki, dzięki mieszkańcom naszego miasta i miast ościennych jesteśmy przygotowani jako pomocnicy Świętego Mikołaja  – mówi Radosław Palacz, jeden z organizatorów i znany społecznik.

Kiermasz rozpoczął się o godz. 11:00 i potrwa do 17:00. Organizatorzy zapraszają wszystkich. Są gorące napoje i smakołyki 

  – Dzięki tej zbiórce jesteśmy w stanie obdarować każdego dzieciaka i wszystko będziemy rozdawać za darmo. Pamiętaj – nie ma gańby podejść i wybrać coś dla swoich pociech, my jak i uczestnicy tej zbiórki właśnie po to zorganizowaliśmy to wydarzenie  – dodaje Radosław Palacz.

źródło: Media społecznościowe
Oprac. Redakcja