15.8 C
Tarnowskie Góry
środa, 17 czerwca, 2026
Strona główna Wiadomości Regionalne Pijany mieszkaniec Piekar Śląskich palił gałęzie. Utracił panowanie nad żywiołem

Pijany mieszkaniec Piekar Śląskich palił gałęzie. Utracił panowanie nad żywiołem

fot. Straż Pożarna Piekary Śląskie
REKLAMA

W Piekarach Śląskich dochodzi codziennie do około 2-3 interwencji w związku z pożarami trwa – informuje straż pożarna. 

W środę przed południem policjanci z piekarskiej komendy patrolując ulicę Bytomską w Piekarach Śląskich zauważyli silne zadymienie wydobywające się z terenu jednej z posesji.

– Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję wobec nietrzeźwego 46-letniego mężczyzny, który paląc gałęzie, utracił kontrolę nad żywiołem. Ogień szybko rozprzestrzenił się na terenie posesji. Mundurowi sprawę pożaru skierowali do sądu, natomiast nietrzeźwy 46-latek trafił do izby wytrzeźwień – informuje policja.

 

REKLAMA

źródło: KMP Piekary Śląskie 

fot. Straż Pożarna Piekary Śląskie
fot. Straż Pożarna Piekary Śląskie
fot. Straż Pożarna Piekary Śląskie
REKLAMA