PKM Świerklaniec szuka kierowców. Nagranie zaczyna podbijać sieć

fot. PKM Świerklaniec/YouTube

PKM Świerklaniec szuka kierowców w dość oryginalny sposób. Przewoźnik z powiatu tarnogórskiego opublikował nagranie zachęcające do pracy na stanowisku kierowcy autobusu miejskiego. W materiale promocyjnym wystąpiły tylko kobiety, które wsiadają za kółko dużego pojazdu. 

Reklama dźwignią handlu – to powiedzenie zapewne nie jest obce autorowi nagrania, które zostało opublikowane na platformie YouTube.

„Dzień zaczynamy od filiżanki kawy w doborowym towarzystwie. Dzięki naszej pracy, tysiące mieszkańców Metropolii może dotrzeć w wybrane przez siebie miejsce” – słyszymy w nagraniu i widzimy trzy kobiety, które pracują w PKM Świerklaniec.

fot. PKM Świerklaniec/YouTube
fot. PKM Świerklaniec/YouTube

„Robimy wszystko, żeby zdążyć na czas, a do tego wygodnie i bezpiecznie.
Martwisz się, że kurs prawa jazdy jest za drogi? Nasza firma go sfinansuje dla ciebie. Jesteśmy kierowcami w PKM Świerklaniec, dołącz do nas” – słyszymy w dalszej części materiału.

fot. PKM Świerklaniec/YouTube

Nagranie ma już blisko 700 wyświetleń, choć zostało opublikowane w sieci kilka godzin temu. Jest to dobry wynik, jak na niewielką liczbę subskrybentów. Materiał ten może stać się hitem internetu w dziedzinie reklama i powoli staje się wiralem.

Zobaczcie nagranie 

 

źródło: PKM Świerklaniec/YouTube
Oprac. Łukasz Dudek