Podjechał na stację autem na niemieckich blachach. Zatankował i nie zapłacił

fot. Policja Glwice

Podjechał na stację paliw, zatankował i odjechał nie płacąc. Starty oszacowano na ponad 500 zł. Policja publikuje wizerunek złodzieja oraz numer rejestracyjny pojazdu. 

Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw w Knurowie w powiecie gliwickim. Mężczyzna podjechał osobówką na niemieckich blachach, zatankował i uciekł. Miał ze sobą nawet kanistry.

„Wydział Kryminalny Komisariatu Policji w Knurowie prowadzi postępowanie dotyczące kradzieży paliwa na kwotę 536 złotych. Sprawca, po zatankowaniu, oddalił się, nie uiszczając zapłaty. Kradzież miała miejsce 9 sierpnia  w Knurowie” – informuje gliwicka policja.

fot. Policja Gliwice

Minęło już kilka tygodni od zuchwałej kradzieży, jednak nadal nie udało się ustalić tożsamości sprawcy, dlatego policja zdecydowała się opublikować zdjęcia z monitoringu.

– Mężczyzna przyjechał na stację chryslerem na niemieckich numerach rejestracyjnych, stąd decyzja o publikacji zarejestrowanego wizerunku oraz apel do osób, które rozpoznają sprawcę lub podejrzewają, kim on jest – czytamy w komunikacie KMP w Gliwicach.

Osoby posiadające informacje na temat mężczyzny, proszone są o kontakt tel. 47 85 90 500 lub prowadzącym sprawę starszym sierżantem Jackiem Machnikiem, tel. 47 85 90 540, jacek.machnik@gliwice.ka.policja.gov.pl

fot. Policja Gliwice
fot. Policja Gliwice
fot. Policja Gliwice
źródło: KMP Gliwice
Oprac. Redakcja