Pomagamy Jasiowi stanąć na nogi. Syn policjanta potrzebuje naszego wsparcia

Syn policjanta ze Zbrosławic potrzebuje naszego wsparcia. fot. KPP Tarnowskie Góry

3-letni syn policjanta ze Zbrosławic potrzebuje naszej pomocy. Chłopiec urodził się z rozszczepem kręgosłupa i nie chodzi. Możemy to zmienić, wpłacając dowolną kwotę, pomożemy rodzicom kupić ortezy i gorset silikonowy, dzięki którym chłopiec stanie na nogi.

Koszt zakupu sprzętu wynosi 17 tys. zł i przewyższa możliwości finansowe rodziny.

Wpłacać pieniądze można poprzez platformę siepomaga.pl – TUTAJ

fot. siepomaga.pl

Tarnogórska policja zwraca się o pomoc. 

„Jaś jest synem naszego kolegi st. sierż. Tomasza Jabłońskiego, który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Zbrosławicach. Chłopiec urodził się w lipcu 2017 roku z rozszczepem kręgosłupa w odcinku krzyżowo-lędźwiowym. Ma niedowład nóżek i pęcherz neurogenny co oznacza, że musi być cewnikowany co 3 godziny.”

Odkąd Jaś skończył miesiąc, aby usprawnić mu nóżki i pęcherz, jest bardzo intensywnie rehabilitowany. Dzięki temu chłopiec samodzielnie siedzi i sprawnie raczkuje. Rehabilitacja oraz dalsze leczenie są niezbędne do tego, aby w przyszłości Jaś był samodzielny. Niestety, leczenie jest bardzo kosztowne. Rodzice robią wszystko, aby pomóc synowi, jednak czasami brakuje pieniędzy. W ubiegłym roku, dzięki naszej pomocy, opiekunowie chłopca zebrali ponad 30 tys. zł, kiedy pojawiła się nowa nadzieja na poprawę zdrowia Jasia – leczenie komórkami macierzystymi. Teraz, aby stanąć na nogi, Jaś potrzebuje ortez oraz gorsetu silikonowego. Niestety, koszt tego sprzętu to kwota 17 tys. zł, co przewyższa możliwości finansowe rodziny” – czytamy na stronie tarnogóskiej policji.

 

źródło: KPP Tarnowskie Góry