Posłanka Siarkowska przestrzega: Nie bierzcie udziału w Polskim Konwoju Wolności

Zdjęcie ilustracyjne fot. Twitter

„Przestrzegam wszystkich ludzi dobrej woli przed tzw. Polskim Konwojem Wolności. Nie bierzcie w tym udziału! Organizatorzy nie są osobami godnymi zaufania” – napisała w czwartek na Twitterze posłanka Anna Maria Siarkowska.

Parlamentarzystka udostępniła nagranie z wypowiedzią jednego z głównych organizatorów polskiego konwoju. Nie wiemy z jakiego okresu pochodzi nagranie, jednak jest bardzo wulgarne i obraża wielu Polaków. Krzysztof T. mówi, że pandemia nigdy nie minie, jeśli kościoły zostaną otwarte. Tymczasem jednym z postulatów konwoju jest zniesienie wszystkich restrykcji covidowych.

„Teraz nie zamykają k***a kościołów, jeżeli k***a nie zamkną kościołów, to pandemia nie minie. Będą zarażać jedni drugich” – mówi kierowca.

Osoby krytykujące Jurka Owsiaka nazywa gó***m

„Chciałbym się odnieść do ludzi, którzy ubliżają Jurkowi Owsiakowi. Chce powiedzieć wam tak, tylko kilka słów. Jesteście kalekami intelektualnymi, ale nie tylko. Jesteście również takimi eksperymentami medycznymi, nieudanymi oczywiście” – dodaje T.

Nagrania jest dostępne na platformie Twitter. Z racji bardzo wulgarnego języka nie zamieszczamy go na naszym portalu.

Twitter

W sobotę 12 lutego ma odbyć się polski „Konwój Wolności”. Na konwój zapraszane są tiry, busy, auta osobowe, ciągniki, maszyny rolnicze, motory, hulajnogi, rowery, bryczki i wszystko co jeździ.

Postulaty
1. Wycofanie wszystkich restrykcji covidowych.
2. Wycofanie pakietu mobilności.
3. Nowy Ład won.

 

 

(r.d)