Posłanka Siarkowska zaprasza do Solidarnej Polski. Prezydent Siemianowic komentuje

fot. PJJ.tv

W październiku 2021 roku odbyło się spotkanie liderów struktur krajowych ruchu Polska Jest Jedna. W spotkaniu wzięła udział m.in. posłanka Anna Maria Siarkowska oraz prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech.

W czwartek dowiedzieliśmy się, że posłanka Siarkowska opuszcza szeregi Prawa i Sprawiedliwości i wstępuje do Solidarnej Polski. Poprosiliśmy o komentarz prezydenta Siemianowic Śląskich, który jest założycielem PJJ.

Redakcja: Posłanka Anna Maria Siarkowska jest związana z ruchem Polska Jest Jedna. Dzisiaj media obiegła informacja, że zasiliła szeregi Solidarnej Polski. Posłanka zaprosiła wszystkich konserwatystów i wszystkie osoby, z którymi współpracuje do partii Zbigniewa Ziobry. Czy planuje pan przyłączyć się do tej formacji politycznej?

Rafał Piech: Ruch Polska Jest Jedna nie utożsamia się z żadną partią polityczną i to zostaje niezmienne. Ruch będzie cały czas niezależny, tworzymy coś całkowicie czystego, coś co nie będzie się utożsamiało ze złymi i negatywnymi emocjami. Stara scena polityczna niestety już się wypaliła. Liczymy jednak na wsparcie tych parlamentarzystów, którzy są świadomi i to niezależnie z jakiej są opcji.

Jeżeli tylko pomogą nam walczyć z sanitaryzmem i obnażają te wszystkie kłamstwa. Dla mnie nie liczy się szyld partyjny, ważne aby parlamentarzysta jako człowiek stał w prawdzie. Tak naprawdę każdy polityk, który będzie walczyć o prawdę, będzie walczył z przymusem szczepień i segregacją, to człowiek z którym warto współpracować.

 

Opracował: Łukasz Dudek

 

źródło: pjj.tv, tarnogorski