REKLAMA
Właśnie rozmawiałem z prawdziwym przyjacielem Ukrainy – Prezydentem Polski Andrzejem Dudą. Jestem mu osobiście wdzięczny, a także narodowi polskiemu, za skuteczną, konkretną pomoc w tak trudnym czasie – napisał w sobotę w nocy prezydent Wołodymyr Zelenski.
I just talked with a real friend of Ukraine – President of Poland @AndrzejDuda. I am personally grateful to him, to the Polish people, for their effective concrete help in such a difficult time. Together ?? ?? stronger. Thank you
— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) February 26, 2022
REKLAMA
Wcześniej prezydent Zełenski wydał apel do mieszkańców Ukrainy.
– Tej nocy wróg pokaże wszystko, na co go stać. Będzie szturm. Wszystko wyjaśni się teraz. Noc będzie ciężka, bardzo ciężka. Ale będzie też poranek – mówił.
źródło: Twitter, Media
REKLAMA
















