Tarnowskie Góry. Roztrzaskał auto o drzewo. Był „wczorajszy”

fot. Policja Tarnowskie Góry

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek rano na drodze przy zalewie Nakło-Chechło. Kierujący hondą wjechał do rowu i uderzył w drzewo. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 7:00 na drodze wojewódzkiej  908 na wysokości zalewu Nakło Chechło. – Zgłoszenie dotyczyło pojazdu, którego kierujący uderzył w drzewo. Na miejscu policjanci zastali całkowicie rozbity samochód honda. Kierujący 44-letni mężczyzna z Miasteczka Śląskiego stał obok i jak się okazało nic mu się nie stało – informuje tarnogórska policja.

Kierujący wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. – Policjanci przebadali kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało niecałe pół promila alkoholu – czytamy w komunikacie.

Za spowodowanie kolizji mężczyzna otrzyma mandat, a za jazdę w stanie po użyciu alkoholu może liczyć na zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 6 miesięcy do 3 lat, wysoką grzywnę i dodatkowo świadczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

źródło: KPP Tarnowskie Góry
fot. Policja Tarnowskie Góry
fot. Policja Tarnowskie Góry
fot. Policja Tarnowskie Góry