Komisja zdrowia ws. segregacji sanitarnej odwołana

fot. Sejm RP

Prawo i Sprawiedliwość złożyło w Sejmie projekt ustawy o segregacji sanitarnej. Pierwsze czytanie miało odbyć się dzisiaj. 

„Pod budynkiem komisji manifestacja. Posłowie się przestraszyli i… odwołali posiedzenie komisji. A teraz przyjechały zastępy policji i pacyfikują manifestację” – napisał na Facebooku Konrad Berkowicz.

– Przewodniczący Komisji Zdrowia ogłosił, że dziś nie odbędzie się posiedzenie w sprawie druku o segregacji sanitarnej – poinformował Michał Urbaniak, polityk Konfederacji.

„Sukces Konfederacji. Nasze Koło pojawiło się w pełnym składzie. Komisja Zdrowia została odwołana. Projekt pozwalający zwalniać z pracy za brak szczepienia nie będzie dzisiaj procedowany” – napisał Jakub Kulesza.

„W zawiązku z przepełnieniem sali przewodniczący Komisji Zdrowia zamknął obrady i ogłosił, że komisja już dziś się nie odbędzie” – skomentował Artur E. Dziambor.

Przypomnijmy, że Prawo i Sprawiedliwość złożyło w Sejmie projekt ustawy o segregacji sanitarnej. Podpisało go kilku polityków. Poniżej pierwsza strona druku nr 1846. Znajdziecie na niej nazwiska parlamentarzystów, którzy popierają pomysł segregacji sanitarnej Polaków.

Sejm