Kłótnie w tarnogórskim PiS. „Zacznijcie współpracować, a nie eliminować i oczerniać ludzi pracy”

fot. Barbara Dziuk | facebook

Prawo i Sprawiedliwość znacząco przegrało wybory prezydenckie w Tarnowskich Górach.

Słaby wynik PiS, to w mojej ocenie efekt ciężkiej pracy posłanki Barbary Dziuk.  Widząc komentarze powyborcze, można zauważyć, że w tarnogórskich strukturach partii Jarosława Kaczyńskiego, nie dzieje się dobrze.

„Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na pana Prezydenta Andrzeja Dudę. To najlepszy wybór dla Polski. Dziękuję pani poseł Barbarze Dziuk za materiały wyborcze i organizacji wyborów w okręgu 29 – napisał na swoim profilu tarnogórski radny Janusz Śnietka. 

Pod wpisem radnego wysypały się komentarze innych działaczy PiS.

„Chyba w TG. Sztaby Zabrza, Bytomia i Gliwic same organizowały kampanię. Z tego co wiem ludzie z powiatu tarnogórskiego otrzymywali materiały m.in. z Bytomia czy bezpośrednio od Pani Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej. Tym wpisem umniejsza Pan wkład pracy wielu ludzi z innych kół” – komentuje Izabela Domogoła, członek zarządu woj. śląskiego.

„Niektórzy Radni Powiatowi z Klubu Radnych PIS musieli jeździć po materiały nawet do innego okręgu. Zero informacji ze strony Pani Barbary, tylko kłody pod nogi. Dzisiaj dostałam tylko SMS- a z podziękowaniem od asystenta społecznego Pana Mirka. Zacznijcie współpracować, a nie eliminować i oczerniać ludzi pracy, a będzie dobrze… Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów” – napisała Maria Ożga, radna powiatu tarnogórskiego.

„Ten post to kłamstwo, fałsz i manipulacja. Celem przekazu jest umniejszenie pracy wielu ludzi oraz przekierowanie sukcesu na jedną konkretną osobę. Janusz naprawdę przegiąłeś – komentuje inny działacz.

 

Przygotował
ŁUKASZ DUDEK

 

źródło: Facebook/Janusz Śnietka