Śląsk. Morderstwo dziennikarza TVN-u. Jest list gończy za podejrzanym o zabójstwo

fot. Śląska Policja

Policjanci z Chorzowa poszukują Kamila Żyły, który jest podejrzany o zabójstwo dziennikarza telewizji TVN. Do zdarzenia doszło pod koniec marca w Parku Śląskim. 

„Chorzowscy policjanci poszukują Kamila Żyła, podejrzanego o dokonanie zabójstwa człowieka. Chorzowska Prokuratura wydała za poszukiwanym list gończy, a Sąd Rejonowy w Chorzowie zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu” – poinformowała policja w poniedziałek.

Rysopis: waga około 75 kg, sylwetka szczupła, wzrost 170-180, tatuaż „logo” klubu sportowego FC Barcelona, włosy ciemne z możliwością ufarbowania na jasny blond. Wzrost: 175-180 cm, oczy brązowe.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu podejrzanego, proszone są o kontakt z policją pod numerem 47 85 452 55 lub 112.

fot. Śląska Policja

Zabójstwo dziennikarza 

Pod koniec marca dziennikarz Paweł K. został napadnięty w swoim samochodzie, który był zaparkowany w okolicach Parku Śląskiego. Przebywał tam z kobietą, która zawiozła poszkodowanego do szpitala. Dziennikarz otrzymał 50 ciosów nożem.

 

źródło: Śląska Policja