Sylwester na Stadionie Śląskim. 12 tys. osób może być niezaszczepionych

fot. Stadion Śląski/Facebook

Sylwester z Polsatem po raz trzeci na Stadionie Śląskim. Największa impreza sylwestrowa w regionie odbędzie się w Chorzowie. Nowy rok będzie witać nawet kilkadziesiąt tysięcy osób.

Jak informuje portal katowice24.info, w wydarzenie będzie mogło wziąć udział 12 tys. osób niezaszczepionych lub bez ważnego negatywnego testu na koronawirusa.

Wstęp na imprezę będzie bezpłatny. Wejście na teren obiektu zostanie otwarte o godzinie 18:30. Początek występów artystycznych zaplanowano na 19:30. Na scenie zobaczymy wiele gwiazd. Pojawią się m.in. Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, zespół Bajm, Paweł Domagała i Ewelina Lisowska i zespół Enej. Z kolei z zagranicznej sceny muzycznej zobaczymy takie osobistości jak Liz Mitchell, Dr Alban. Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują układy choreograficzne i zaproszą widzów na lekcję tańca. Imprezę poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon.

„Na teren imprezy może wejść nie więcej niż 30%, a na teren płyty stadionu (miejsca stojące) nie więcej niż 250 osób niezaszczepionych lub odmawiających podania informacji o szczepieniu” – czytamy na stronie stadionslaski.pl

Do limitów nie są wliczane osoby, które dobrowolnie okażą przy wejściu tzw. paszport covidowy lub negatywny test na koronawirusa nie starszy niż 48 godzin.

źródło: Stadion Śląski, katowice24.info