Tarnogórska szkoła programowania. Przyszłość dziecka zaczyna się właśnie teraz

Mat. promocyjny. fot. Giganci Programowania,

Tarnogórska szkoła Giganci Programowania prowadzi rekrutacje na semestr zimowy. To jest ostatni moment, aby zapisać dziecko do szkoły programowania w tym sezonie. 

Rozwój technologiczny towarzyszy Ślązakom niemal w każdej sferze życia – w domu, w pracy, a nawet podczas robienia zakupów. Postęp pozytywnie wpływa również na najmłodszych – dzieci. To właśnie oni mogą rozwijać własne zainteresowania, umiejętności, a także uczyć się samodzielnie nowych technologii czy też uczestniczyć w zajęciach dodatkowych.
Nauka otwiera przed nimi wiele możliwości, które doświadczą na własnej skórze już za kilka lat. Nie chodzi tu tylko o karierę, ale i indywidualny rozwój, poznawanie świata i trening umiejętności. Może to dobry moment, aby rodzicie zadbali o przyszłość swoich dzieci, zapisując je na zajęcia na przykład w bytomskich Gigantach Programowania? Ich przyszłość zaczyna się właśnie teraz.
Giganci Programowania – jakie dają możliwości?
Giganci Programowania to ogólnopolska sieć placówek oferujących stacjonarne kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Czego mogą nauczyć? Podczas zajęć m.in. z zakresu tworzenia gier komputerowych, aplikacji mobilnych, programowania dzieci dodatkowo uczą się:
 • Logicznego myślenia, 
 • Kreatywności,
 • Cierpliwości,
 • Współpracy,
 • Języka angielskiego,

Tarnogórscy Giganci Programowania działają w mieście od trzech lat w sali szkoleniowej przy ulicy Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.

Wychowankowie Gigantów Programowania już teraz robią zawrotną karierę jako programiści. Dobrym przykładem jest 22-letni Mateusz, który rozpoczął przygodę z programowaniem mając 14 lat. Po maturze studiował zaocznie informatykę na Politechnice Śląskiej i uczył programowania dzieci i młodzież w tarnogórskich Gigantach. Dzięki zdobytym umiejętnościom już na pierwszym roku studiów nawiązał współpracę z amerykańską firmą informatyczną, a po roku zmienił pracodawcę i podwoił swoją pensję. W międzyczasie Mateusz kupił własne mieszkanie oraz nowy samochód. Całe życie stoi przed nim otworem, a to tylko jeden z wielu przykładów!
Giganci otwierają przed młodym pokoleniem nowe możliwości. Zapotrzebowanie na programistów utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, a stawki miesięczne doświadczonych koderów przebiły już poziom 20 tys. zł. Rozpoczynając pracę w zawodzie można liczyć na pierwszą pensję w wysokości średniej krajowej, czyli tys. zł, która szybko rośnie wraz ze zdobytym doświadczeniem.
Tworząc dobrej jakości kod, młodzi tarnogórzanie mogą nawiązywać zdalną współpracę z firmami z całego świata i osiągać życiowy balans między życiem prywatnym, a zawodowym. Naturalnie nasuwa się pytanie, jakie zajęcia oferują Giganci Programowania?

Rekrutacja na semestr zimowy

Giganci Programowania prowadzą aktualnie rekrutację na semestralne kursy stacjonarne, dla dzieci w wieku:
 • 7-9 lat,
 • 10 – 12 lat,
 • 13 – 15 lat,
 • 16 – 18 lat.
Dwie, najmłodsze grupy uczą się programowania poprzez zabawę. Tworzą swoje pierwsze gry w Scratchu, programują w popularnej grze Minecraft oraz tworzą aplikację na telefon. Starsze dzieciaki (tj. 13-18 lat) uczą się już profesjonalnego programowania, poznając język C# oraz Python, a także tworzą gry komputerowe w Unity czy ucząc się o cyberbezpieczeństwie.
Pełen wykaz zajęć: TUTAJ
Jeżeli najmłodsi zastanawiają się, czy zajęcia w Gigantach są stworzone dla nich, mogą się o tym przekonać na własnej skórze podczas bezpłatnych warsztatów „Koduj z Gigantami”, które odbędą się już 18 września.

18 września w Tarnowskich Górach odbędą się bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami. Tematem przewodnim będzie cyberbezpieczeństwo

Tarnogórscy Giganci Programowania 18 września zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach „Koduj z Gigantami”. Tegoroczna edycja skupiać się będzie na cyberbezpieczeństwie. W trakcie zajęć dzieci zapoznają się z Phishingiem, dowiedzą się jak:
 • Bronić się przed cyberatakami
 • Pisać bezpieczne hasła
 • Bezpiecznie korzystać z sieci
 • Blokować niepożądane strony
Osoby zainteresowane mogą zarejestrować się na zajęcia telefonicznie – 536 202 208 lub online na kodujzgigantami.pl
Aby dokonać rejestracji należy wybrać na stronie formę STACJONARNĄ -> podać Wiek -> wybrać Temat warsztatów -> Zapis i terminarz -> Tarnowskie Góry -> Wybierz -> Podać dane ucznia 
Nie da się ukryć, że dla najmłodszych tarnogórzan to doskonała okazja, aby się nie tylko dobrze bawić, ale przede wszystkim nauczyć nowych rzeczy.
18 września 2022 r. – Bezpłatne warsztaty Koduj z Gigantami. Nie można tego przegapić

Giganci Programowania Tarnowskie Góry zapraszają
Gliwicka 35
42-600 Tarnowskie Góry
Tel. 536 202 208
E-mail: tarnowskiegory@giganciprogramowania.edu.pl
Facebook: TUTAJ

 


Materiał powstał przy współpracy z Giganci Programowania Tarnowskie Góry