Tarnogórski park wodny szykuje się do przełomowej modernizacji budynku

fot. Park Wodny Tarnowskie Góry

Już za kilka dni nie będzie można korzystać z saun i siłowni w parku wodnym w Tarnowskich Górach. Od 1 marca rozpocznie się modernizacja obiektu. Siłownia będzie przeniesiona na pierwsze piętro, dzięki temu będzie można rozbudować strefę saun.

Projekt przewiduje zmianę strefy saun, która zostanie rozbudowana i ponad dwukrotnie zwiększy swoją powierzchnię. Docelowo strefa saun zajmować będzie powierzchnię około 350 m kw. Na użytkowników czekać będzie sauna eventowa umożliwiająca organizację seansów saunowych, sauny fińskie, sauny parowe, grota lodowa, sauna solna oraz sauna ziołowa.
Dodatkowo, klienci będą mieli do dyspozycji miejsce do wypoczynku wyposażone w tężnię solankową i podgrzewane leżanki.
Park Wodny Tarnowskie Góry

Siłownia będzie przeniesiona 

Siłownia zostanie przeniesiona na I piętro budynku, gdzie powstanie nowoczesny klub fitness o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych. Prócz dużej siłowni, klub będzie składał się z stref kardio, wolnych ciężarów, sali do zajęć fitness, treningu funkcjonalnego oraz treningu dla osób początkujących i starszych.
Klub zostanie wyposażony w nowe zaplecze szatniowe i będzie połączony klatką schodową z parterem, umożliwiając korzystanie klientom siłowni z oferty basenu i saunarium.
Ile to wszystko będzie kosztować? Na to pytanie odpowiemy w kolejnym artykule.

 

źródło: Park Wodny Tarnowskie Góry