Tarnowskie Góry. Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało 40-letniego Marcina

Zdjęcie ilustracyjne fot. tarnogorski

Niestety, po kilku tygodniach poszukiwań odnaleziono ciało 40-letniego mieszkańca Tarnowskich Gór. Mężczyzna został znaleziony martwy na terenie leśnym. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie jego śmierci.

Informacja o zaginięciu 40-letniego tarnogórzanina pojawiła się 17 stycznia. Jak informowali wtedy funkcjonariusze, mężczyzna ostatni raz był widziany w połowie listopada w 2022 roku. O zaginięciu mundurowych powiadomiła rodzina.

Znaleziono ciało zaginionego 

Zgłoszenie o ujawnieniu ciała mężczyzny wpłynęło w ostatnich godzinach od postronnych osób, które zauważyły je na terenie leśnym w pobliżu ulicy Fabrycznej w Tarnowskich Górach, nieopodal torów kolejowych.
– Na miejsce skierowani zostali policjanci, którzy potwierdzili, że tym mężczyzną jest zaginiony Marcin C. – powiedział nam sierż. szt. Kamil Kubica, rzecznik prasowy tarnogórskiej policji.
„Kochani, z ogromnym smutkiem informujemy, że 40-letni Pan Marcin z Tarnowskich Gór nie żyje. Jego ciało zostało odnalezione. Z bliskimi Pana Marcina łączymy się w bólu w tym trudnym czasie” – przekazało stowarzyszenie „Zaginieni Cała Polska”.

Będzie sekcja zwłok 

Prokurator polecił zabezpieczyć ciało do sekcji zwłok, która powinna wyjaśnić dokładne okoliczności tej tragicznej sytuacji.

 

źródło: Tarnogorski