Trzydniowy festiwal piwa w Gliwicach! Muzyka na żywo i piwo rzemieślnicze

Lotny Festiwal Piwa w Gliwicach. Materiał promocyjny

Gliwicki Lotny Festiwal Piwa zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo, bo od 3 do 5 czerwca Arena Gliwice po raz trzeci wypełni się niepowtarzalnymi browarami rzemieślniczymi. Na wydarzeniu zagoszczą również food trucki z jedzeniem z całego świata. 

Zorganizowany już w wielu miastach Lotny Festiwal Piwa od początku cieszy się dużą popularnością. Bogata oferta rzemieślniczych piw, to wizytówka każdej edycji festiwalu.
Oprócz licznych rzemieślniczych browarów na festiwalu pojawią się też strefy:
Wina
Jedyna w Swoim Rodzaju
Dobrego Smaku

Eksperci opowiedzą o produkcji piwa

Na scenie Lotnego Festiwalu Piwa pojawią się eksperci, którzy opowiedzą o produkcji piwa oraz o tym, jak je degustować i od czego zacząć przygodę z craftem. Podczas eventu każdy znajdzie coś dla siebie, nie jest to wydarzenie tylko dla pasjonatów piwa.
Kiedy: 3-5 czerwca
Gdzie: Arena Gliwice
Godziny otwarcia:
Piątek (3 czerwca): 15:00 – 23:00
Sobota (4 czerwca): 12:00 – 23:00
Niedziela (5 czerwca): 12:00 – 20:00
Jednym z celów festiwalu jest zwiększanie świadomości konsumentów oraz promowanie kultury picia piwa, ale też stworzenie mieszkańcom miast możliwości odpoczynku, relaksu i wspólnego świętowania.

Wyjątkowa muzyka

Uczestnicy podczas degustacji będą mogli usłyszeć wyjątkową muzykę, która będzie grana na scenie Lotnego Festiwalu Piwa.
Materiał promocyjny
W piątek (3 czerwca) o godzinie 20:00 zagra DJ Grand F. Następnego dnia w ramach Sobotniej Nocy Koncertowej – o godz. 20.00 wystąpi Marek Niedzielski, grający alternatywny pop – rock, soul. Niedziela będzie dniem nieco spokojniejszym, idealnym by nabrać sił przed nadchodzącym tygodniem.
Impreza jest zorganizowana przez firmę Craft Event oraz członków Piwnego Klubu.  Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku TUTAJ. Miasto Gliwice zaprasza.

WSTĘP WOLNY!

Materiał promocyjny

 


Materiał powstał przy współpracy z: Craft Event Sp. z o.o.