„Udało nam się przebić do TVP z informacją o wyborach, eksperymentach medycznych i NWO”

fot. screen Twitter, tarnogorski

Prezydent Siemianowic Śląskich był gościem w programie Marka Durmały „Wręcz przeciwnie”. Materiał został wyemitowany na antenie TVP3 Katowice. 

Rozmawiano m.in. o zbliżających się wyborach i postępującym kryzysie gospodarczym.

– Wiemy dziś, że ten kryzys nie jest spowodowany wojną na Ukrainie. Bo to jest kwestia i węgla i gazu. To jest kwestia inflacji – mówił Rafał Piech i dodał, że za kilka miesięcy będziemy świadkami upadku wielu gospodarek.

– Jeżeli faktycznie będziemy mieli kiedyś realny wpływ na to, co dzieje się w Polsce, to uważam, że będzie to prowadzenie Polski w najtrudniejszym czasie w historii – stwierdził samorządowiec.

Następnie dziennikarz zapytał włodarza Siemianowic Śląskich, że niektórzy twierdzą, że ten buduje swój kapitał polityczny, właśnie przez to, że jest kontrowersyjny.

– Jestem osobą, która wyznaje pewne wartości, że trzeba iść w prawdzie, nawet jeżeli jest ona niewygodna – mówił.

„Cudem udało nam się przebić do TVP z informacją o wyborach, eksperymentach medycznych i NWO” – napisał Rafał Piech na Twitterze i zamieścił link do wywiadu. 

Pod wpisem jeden z internautów zasugerował, że rządzący zaczynają rozumieć, że będą potrzebowali koalicjanta. Na to Piech odpowiedział:

„Nigdy w życiu nie będzie koalicji PJJ z PiS i PO, nigdy.”

Rozmowę możecie zobaczyć poniżej 

źródło: TVP Katowice, tarnogorski, PJJ.TV, Twitter
Oprac. Łukasz Dudek