W autobusie na zakręcie przewrócił się wózek z dzieckiem. Pasażer wpadł w szał

MZK/TV Dami Jelenia Góra

21-latek wpadł w szał i brutalnie pobił kierowcę autobusu miejskiego. Powód takiego zachowania szokuje. W sieci opublikowano nagranie. 

Zdarzenie miało miejsce w środę w jednym z autobusów komunikacji miejskiej w Jeleniej Górze (Dolny Śląsk). W pojeździe jechał mężczyzna i kobieta z dzieckiem w wózku. Nagle podczas skrętu wózek się przewrócił, a dziecko wypadło na podłogę. Jak relacjonują lokalne media, kierowca skręcał na rondzie.

Na nagraniu z monitoringu widzimy, że wózek był niezabezpieczony, a kobieta podczas jazdy go nie trzymała. Młodzi ludzi jednak winą obarczyli kierowcę. Rozpoczął się atak słowny, następnie doszło do rękoczynów. 21-latek uderzał pięściami w drzwi, a następnie pobił kierowcę.

– W tej sprawie przyjęliśmy dzisiaj zawiadomienie. Został zatrzymany 21-letni mężczyzna, który podejrzewany jest o popełnienie co najmniej dwóch czynów – powiedziała nam podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Mężczyzna jest już w areszcie. Jest podejrzany o uszkodzenie mienia (straty są nie mniejsze niż 1000 zł) oraz o uszkodzenie ciała kierowcy. – Czynności z nim będą wykonywane jutro, jutro też zostanie doprowadzony do prokuratury – dodaje rzecznika.

MZK/TV Dami Jelenia Góra
MZK/TV Dami Jelenia Góra
MZK/TV Dami Jelenia Góra

 

źródło: tarnogorski.info
Oprac. Redakcja