REKLAMA
Mamy 11 483 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia – poinformowało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia.
Z powodu COVID-19 w całej Polsce zmarło 46 osób, a z powodu chorób współistniejących 237 osób.
W powiecie tarnogórskim, w którym mieszka ponad 140 tys. osób potwierdzono 24 dodatnie wyniki testu na SARS-CoV-2. Jest to o połowę mniej niż w sobotę.
Z opublikowanych danych wynika, że w powiecie tarnogórskim nikt dzisiaj nie poniósł śmierci z powodu covid, za to niestety pewne jest, że umarł ktoś dzisiaj na raka, jednak takie statystyki nie są publikowane.

REKLAMA
zachodniopomorskiego (902), podkarpackiego (713), małopolskiego (661), łódzkiego (658), podlaskiego (481), opolskiego (429), lubuskiego (398), świętokrzyskiego (310). 92 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.
— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) November 28, 2020
REKLAMA
















