Wodny plac zabaw w Piekarach Śląskich będzie otwarty

fot. MOSiR Piekary Śląskie

Basen i wodny plac zabaw przy ulicy Olimpijskiej w Piekarach Śląskich zostanie otwarty w dniach 13-15 lipca, po uzyskaniu pozytywnych wyników badań wody.

Na obiekcie jednorazowo może przebywać max. 500 osób

CENNIK: TUTAJ

 

MOSiR informuje o ograniczeniach epidemiologicznych.

W związku z zagrożeniem wywołanym pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 (Covid-19) dbając o Państwa bezpieczeństwo na basenie, wprowadzamy szereg działań profilaktycznych i zapobiegawczych:

1. Na obiekcie jednorazowo może przebywać max. 500 osób (następne osoby będą wpuszczane rotacyjnie). Dzwoniąc pod numer 602 683 173 można sprawdzić aktualną liczbę użytkowników na basenie (nr aktywny będzie od godziny 12:00).

2. Zabrania się korzystania z basenu osobom z potwierdzoną infekcją koronawirusem, przebywającym na kwarantannie, a także z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, w szczególności infekcji dróg oddechowych oraz z gorączką.

3. Na terenie całego obiektu basenowego obowiązuje zasada dystansu społecznego i utrzymywania minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 2 m (dotyczy: niecki basenu niecki Wodnego Placu Zabaw, strefy natrysków, toalet , przebieralni, stanowiska przy kasie i wszelkich ciągów komunikacyjnych).

4. Przed wejściem do obiektu, niezwłocznie należy zdezynfekować dłonie wykorzystując w tym celu rozmieszczone i oznakowane w obiekcie dozowniki.

5. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownicy wchodzą na basen od strony parkingu MOSiR (kasa biletowa), a opuszczają teren basenu bramą znajdującą się obok gastronomii (od ul. Olimpijskiej).

6. W związku z koniecznością wprowadzenia limitu użytkowników bilet wstępu na basen jest biletem jednorazowym. Użytkownik po opuszczeniu basenu, chcąc ponownie korzystać z obiektu, musi zakupić nowy bilet.

7. Przy wejściu do niecki basenu należy korzystać ze stref wejście-wyjście przy drabinkach.

8. Godziny otwarcia: 10:00-19:00 (pn-pt) i 10:00-20:00 (weekendy i święta).

Basen i Wodny Plac Zabaw przy ul. Olimpijskiej 3 zostanie otwarty w dniach 13-15 lipca po uzyskaniu pozytywnych wyników…

Publiée par Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich sur Mercredi 8 juillet 2020