Z rzeki wyłowiono dwa ciała. Tarnogórska policja szuka świadków

fot. OSP Potępa

Policjanci z tarnogórskiej komendy prowadzą czynności związane z wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Potępa w gminie Krupski Młyn.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w nocy 20 stycznia. Policjanci patrolujący ulicę Tarnogórską w Potępie, zauważyli brakujące barierki na moście nad rzeką Mała Panew. W korycie rzeki znajdował się samochód osobowy marki volkswagen. Pojazd był odwrócony kołami do góry, w środku znajdowały się ciała dwóch mężczyzn.

– Policjanci z wydziału kryminalnego wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia, dlatego proszą o kontakt osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub w okresie od 19 do 20 stycznia przemieszczały się na odcinku między Potępą a Krupskim Młynem. Prosimy o kontakt także osoby, które w swoich pojazdach posiadają wideorejestrator, który mógł we wskazanym okresie, zarejestrować ruch pojazdów w pobliżu tego miejsca – mówi Kamil Kubica, rzecznik prasowy tarnogórskiej policji.

Jeżeli posiadasz jakiekolwiek informacje zadzwoń do policjanta prowadzącego sprawę pod numerem telefonu 47 853 43 82 lub 47 853 42 55.

fot. OSP Koty
fot. OSP Koty
fot. OSP Koty
fot. OSP Koty
fot. OSP Koty

fot. OSP Potępa
fot. OSP Potępa

źródło: Policja Tarnowskie Góry