REKLAMA
Tarnogórscy policjanci prowadzą obecnie poszukiwania za zaginionym 48-letnim Krystianem C. mieszkańcem Kalet, który dzisiaj wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bratem.
AKTUALIZACJA
„Policjanci zakończyli poszukiwania za zaginionym Krystianem C. mieszkańcem Kalet, którego odnaleziono w kompleksie leśnym na terenie Kalet. Mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych. Dziękujemy za udostępnienie informacji o prowadzonych poszukiwaniach i prosimy o usunięcie wizerunku i danych osoby ze swoich stron i portali” – przekazał Kamil Kubica, rzecznik prasowy tarnogórskiej policji.
Rysopis:
-
183 cm wzrostu
-
szczupłej budowy ciała
-
włosy ciemne krótkie
-
ubrany w spodnie typu jeans koloru ciemnego
-
czarna bluza
-
kurtka typu sportowego z emblematami drużyny futbolu amerykańskiego
-
buty sportowe
-
czapka koloru czarnego
Jeśli masz jakiekolwiek informacje skontaktuj się z tarnogórskimi policjantami pod numerem telefonu 47 853 42 55 lub 112.
REKLAMA
źródło: Policja Tarnowskie Góry
REKLAMA