Zaginęła 12 latka z Zabrza. Gdzie może być dziewczynka? ONDLEZIONA

Zdjęcie ilustracyjne fot. Policja

Komenda Miejska Policji w Zabrzu  poszukuje zaginionej 12-letniej Patrycji z Zabrza, która ostatni raz była widziana we wtorek wieczorem. 

Dziewczynka ostatni raz była widziana we wtorek między godziną 18.00 a 19.00 na placu Szkoły Podstawowej nr 16 przy ulicy Józefa Lompy w Zabrzu. Przebywała w towarzystwie ok. 30-letniej kobiety.


AKTUALIZACJA GODZ. 17:00
ODNALEZIONA

„Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 12-latki z Zabrza. Dziewczynka została odnaleziona przez dzielnicowego z Komisariatu III Policji w Zabrzu, który był po służbie. Życiu i zdrowi dziewczynki nie zagraża niebezpieczeństwo” – poinformowała policja.


 

Rysopis zaginionej: Szczupła budowa ciała, włosy ciemne długie rozpuszczone, oczy niebieskie.

Znaki szczególne: blizna na prawym policzku.

Ubiór zaginionej: czarna koszulka, czapka dżokeja czarna z literą H, spodnie czarne legginsy z dziurami, buty różowe adidasy, na prawym kolanie stabilizator czarny, maseczka czarna z czaszką.

Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu 47 8543 255, lub z najbliższą jednostka Policji pod numer telefonu alarmowego 997, lub 112.

 

 

 

źródło: Policja Zabrze