Znany podróżnik Wojciech Cejrowski przyjedzie do Katowic i Częstochowy

fot. Wojciech Cejrowski \screen Facebook

W kwietniu Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i komik, odwiedzi województwo śląskie. Jego autorskie występy stand-up zawsze cieszą się dużą popularnością i przyciągają tłumy.

Wojciech Cejrowski to postać dobrze znana, dzięki swoim reportażom i podróżom po świecie. Podróżnik ma niebanalne spojrzenie na rzeczywistość, co sprawia, że jest to artysta, którego warto zobaczyć na żywo.

Dwa różne programy na Śląsku 

  • Częstochowa. Pierwszy z nich, zatytułowany „Prawo dżungli”, odbędzie się 27 kwietnia 2023 roku o godzinie 19:00 w Klubie Politechniki w Częstochowie. Bilety na to wydarzenie są praktycznie wyprzedane.
  • Katowice. Drugi program „Trudne dzieciństwo”, odbędzie się 28 kwietnia 2023 roku o godzinie 18:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na ten występ bilety są jeszcze dostępne, choć ich liczba jest już niewielka. Bilety są jeszcze dostępne na biletyna.pl

„Prawo dżungli” 

„Wojciech Cejrowski z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadzi nas po egzotycznych zakamarkach świata. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych obrazów, śmiechu do łez oraz anegdot, które powalają najtwardszych. Po występie będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek” – czytamy w opisie wydarzenia.

źródło: cejrowski.com

„Trudne dzieciństwo”

Wojciech Cejrowski: „Największe salwy śmiechy zbieram od lat, gdy w trakcie występu odchodzę od scenariusza i zaczynałem opowiadać kawałki mojego życiorysu. Dzieciństwo miałem trudne, ale wcale nie smutne! Jeden z moich dziadków miał szklane oko i gdy szedł na drzemkę wrzucał je do szklanki razem ze sztuczną szczęką. Mieliście coś takiego w domu? Ja miałem. Drugi dziadek prowadził nielegalną bimbrownię, a ja w wielu lat 5 rozlewałem do flaszek to, co Dziadek wyprodukował oraz byłem testerem. Mam doskonały węch, dobry smak – dziadek mi ufał, że towar „nie wali fuzlem”. Mieliście coś takiego w życiorysie? Ja miałem.

A teraz, dodatkowo mam jeszcze Chrześniaków i Szwagierkę. Gdy opowiadam przygody z dżungli, jest wesoło, śmiesznie, hucznie. Gdy opowiadam niezaplanowane w scenariuszu przygody z dzieciństwa sala wyje, ryczy i popuszcza w spodnie. Mój Menago poprosił, bym zrobił cały program oparty wyłącznie na moich przygodach z dzieciństwa, a nie z dżungli. Zrobiłem.”

źródło: cejrowski.com

źródło: biletyna.pl, tarnogorski
Oprac. Łukasz Dudek