Znany radny z Sosnowca nie chce brać udziału w konkursie „Osobowość Roku”

fot. Łukasz Litewka | Facebook

Znany radny z Sosnowca został zgłoszony do konkursu „Osobowość Roku” w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Konkurs organizowany przez Polska Press jest prowadzony w naszym regionie przez Dziennik Zachodni. 

– Ktoś, nie wiem kto, zgłosił mnie do tego plebiscytu – to oczywiście miłe, dziękuje. Jednak całkowicie szczerze, nie chcę brać w tym udziału. Naprawdę nie potrzebuje zostać „Osobowością Roku” i odebrać dyplom na jakiejś gali – napisał Łukasz Litewka, radny miejski z Sosnowca.

Dalej znany radny Litewka opisuje zasady konkursu, które polegają na głosowaniu m.in. poprzez płatne wiadomości sms. Koszt jednego smsa to 3,69 zł.

– Ludzie co rok wysyłają tysiące smsów tylko po to, by ktoś jarał się tym, że został „Osobowością Roku” najpierw w Sosnowcu, a potem kolejny konkurs na Śląsku. Ja nic już nie muszę wygrywać, proszę was by każdy SMS, który chcielibyście wysłać na mnie… wyślijcie! Tylko na jakieś dziecko z SMA na zbiórkach. Niech ten szkrab będzie „Osobowością Roku” – zaapelował.

źródło: Media społecznościowe