Akcja znicz w powiecie tarnogórskim

Fot. policja.pl

W związku z dniem Wszystkich Świętych zmieniona zostanie organizacja w ruchu drogowym. 

Od jutra tj. 30 października w niektórych miejscach powiatu tarnogórskiego, w rejonie cmentarzy zostaną wprowadzone czasowe zmiany organizacji ruchu.

W Tarnowskich Górach w dniach od 30 października do 4 listopada przy ul. Gliwickiej od skrzyżowania z ul. Łomnickiego do ronda przy ul. Wyszyńskiego, zostanie umieszczony dodatkowo znak „zakaz zatrzymywania się”.   Taki sam znak od 30 października do dnia 4 listopada stał będzie przy ul. Wyszyńskiego na odcinku od ulicy Krótkiej do skrzyżowania z Obwodnicą.

 

W Radzionkowie w dniach 31 października do 2 listopada, ulice Orzechowska i Jaśminowa częściowo zostaną wyłączone z ruchu samochodów. Odbywał się będzie tylko ruch pieszych.

W Kaletach od 31 października do 4 listopada, zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na ulicy Pokoju z ruchu dwukierunkowego na ruch jednokierunkowy od ulicy ks. Rogowskiego. W związku z powyższym na wlocie od ul. ks. Rogowskiego, w ul. Pokoju, zostanie ustawiony znak D-3 (droga jednokierunkowa) zaś od ul. Sobieskiego stanie znak B-2 (zakaz wjazdu). Zgodnie z tym ruch samochodów będzie odbywały się od ul. ks. Rogowskiego – ul. Pokoju – z wyjazdem przez ul. Sobieskiego.

W Nakle Śląskim przy ulicy Lipowej i Cmentarnej w dniach od 31 października do 2 listopada wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

W Ożarowicach w dniach od 31 października do 1 listopada na ulicach Kościuszki i Witomin zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

W zależności od potrzeb i natężenia ruchu, przy innych cmentarzach w powiecie tarnogórskim, ruchem mogą kierować policjanci.

źródło: KPP Tarnowskie Góry