Chorzów. Wbiegła na pięciopasmową jezdnię. Jest nagranie z monitoringu

Nagranie udostępnione przez policję powinno dać do myślenia. 25-letnia kobieta zrobiła coś bardzo niebezpiecznego. Postanowiła na czerwonym wtargnąć na pięciopasmową jezdnię. 

Niebezpieczny incydent miał miejsce 6 kwietnia. Policjanci zostali wezwani do potrącenia, które miało miejsce na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowego na ulicy Katowickiej w Chorzowie.

25-letnia piesza postanowiła przedostać się na drugą stronę pięciopasmowej ulicy pomimo czerwonego światła na sygnalizatorze.

Zobaczcie szokujące nagranie 

 

Miała dużo szczęścia 

W trakcie pokonywania jezdni 25-latka została potrącona przez osobową toyotę. Chorzowscy policjanci w trakcie ustalania przyczyn zdarzenia przeanalizowali monitoring miejski. Na zarejestrowanym materiale widać jak piesza czeka przy krawędzi jezdni. W pewnym momencie wykorzystując spowolnienie ruchu samochodów, decyduje się przebiec na drugą stronę. Po pokonaniu trzech pasów ruchu wbiega w bok przejeżdżającej toyoty.

Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń. Jednak za nieodpowiedzialne zachowanie została ukarana mandatem karnym.

fot. Policja Chorzów

źródło: Policja Chorzów